Osiągnięcia 2017/2018

2017/2018

Wiktor Belkhayat

  • Finalista XVI Olimpiady Lingwistyki Matematycznej -opiekun mgr Karina Łępicka
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - opiekun dr Justyna Mikuła
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Karina Łępicka
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego - opiekun mgr Jolanta Bieńkowska

Wojciech Przybylski

  • Laureat VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów -opiekun mgr Beata Kocjan
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Karina Łępicka
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan
  • Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Bartosz Tramś

  • Laureat VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów -opiekun mgr Beata Kocjan
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan 

Wiktoria Wajda

  • Laureatka VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów -opiekun mgr Beata Kocjan

Kacper Bugla

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - opiekun dr Justyna Mikuła
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Karina Łępicka
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan
  • Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii - opiekun mgr Maria Król

Agata Golec

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - opiekun dr Justyna Mikuła

Szymon Nowak

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Karina Łępicka
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Marta Bartosiewicz

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan

Martyna Krasuska

  •  Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan

Kinga Bogocz

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan 

Julia Cwynar

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan 

Olga Szymczak

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan
  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Mateusz Tomiczek

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Ewa Tokarz

Adam Konior

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Ewa Tokarz

Patrycja Wawrzyńczyk

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz

Milan Wowra

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz
  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Krzysztof Maciejończyk

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Piotr Maciejończyk

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska 

Wojciech Maciejończyk

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska 

Kira Magdziak

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Antoni Sobaszek

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Monika Chowaniec

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii - opiekun mgr Maria Król

Maciej Fizia

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego - opiekun mgr Dominika Tlałka

Hubert Zimny

  • Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun dr Barbara Leftig

Bartosz Poniewierka

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Ewa Tokarz

Karolina Kucz

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - opiekun mgr  Ewa Tokarz

Rafał Małecki

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan 

Maria Szymańska

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan 

Alicja Sobczuk

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Strony przedmiotowe