Osiągnięcia uczniów

Rok 2016 / 17     

  1. Wiktoria Jop:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii i laureatkaXI Regionalnego Konkursu Chemicznego  'Z chemią za pan brat" (uczennica M. Król)

Rok 2015/2016      Uczniowie nie brali udziału w konkursach

Rok 2014/2015

      1. Bieńkowski: Wojciech: udział w finale IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczeń M. Kamińskiej)
      2. Kućmierczyk Maciej: VII miejsce IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczeń M. Kamińskiej)
      3. Maciończyk Paweł: laureat II miejsca IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat”, udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej)
      4. Mika Paweł: IX miejsce IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczeń M. Kamińskiej)
      5. Wójcik Marcin: laureat I miejsca w IX Regionalnym Konkursie Chemicznym "Z chemią za pan brat", laureat VI miejsca XXV Jubileuszowego Regionalnego Konkursu „Młody chemik”, udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej)

 

Rok 2013/2014

      1. Jakub Miłowski: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" - finalista IV m. (uczeń M.Król)
      2. Marta Kamińska: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – finalistka V m. (uczennica M.Król)
      3. Dawid Chadaj: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – finalista VI m. (uczeń M.Król)
      4. Szweda Bartosz: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – wyróżnienie (uczeń M.Król)
      5. Wojciech Machulec: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – wyróżnienie (uczeń M.Król)

 

Rok 2012/2013

  1. Brzóska Patrycja : finalistka Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  2. Budnicki Tomasz : finalista Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  3. Kucz Adam:  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  4. Mikołajec Patryk: laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  5. Tomasz Budnicki: laureat VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „ Z chemią za Pan brat” (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  6. Patryk Mikołajec: laureat VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „ Z chemią za Pan brat” (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  7. Patrycja Brzóska:  laureatka VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „ Z chemią za Pan brat” (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)

 

Rok 2011/2012

  1. Kaczmarczyk Weronika:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczennica M. Kamińskiej)
  2. Kucz Adam:  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń E. Maj)
  3. Pander Wiktoria:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczennica M. Kamińskiej)
  4. Urbaniec Joanna:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczennica M. Kamińskiej)

 

Rok 2010/2011

  1. Denda Marko (uczeń M. Kamińska, E. Maj):
    - IV miejsce w XXII Regionalnym Konkursie "Młody Chemik" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - laureat 1 miejsca V Regionalnego Konkursu "Z chemią za pan brat"
  2. Szymura Remigiusz: (uczeń M. Kamińska, E. Maj):
    - finalista Przedniotowego Konkursu z Chemii )
    - laureat 3 miejsca V Regionalnego Konkursu "Z chemią za pan brat"

 

Rok 2009/2010

Denda Marko: udział w II etapie Przedniotowego Konkursu  z Chemii (uczeń E. Maj)

Strony przedmiotowe