Osiąnięcia biologiczne

Rok szkolny 2015/2016:

1. Weronika Wieczorek (klasa III GA): laureatka IV miejsca Wojewódzkiego Konkursu "Z biologią za pan brat" (opiekun: A. Andreczko)

 

Rok szkolny 2014/2015:

1. Klara Szweda (klasa III GA): finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, I miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju pt.” Jestem przyjacielem zwierząt- znam je, szanuję i chronię”, dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

2. Grzegorz Kuźnik (klasa III GA): udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, I miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju pt.” Jestem przyjacielem zwierząt- znam je, szanuję i chronię”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

3. Julia Szymura (klasa III GA): udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun: A. Andreczko)

4. Agnieszka Poniewiera (klasa II GA): udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii(opiekun: A. Andreczko)

5. Karolina Buchalik (klasa II GA): wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"(opiekun: A. Andreczko)

6. Bartłomiej Wawrzyczek (klasa III GA): wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"(opiekun: A. Andreczko)

7. Weronika Wieczorek (klasa II GA): wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"(opiekun: A. Andreczko)

8. Oliwia Pływacz (klasa III GA): wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"(opiekun: A. Andreczko)

9. Julia Kowalczyk- Kudziarz (klasa I GA): wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"(opiekun: A. Andreczko)

10. Maciej Wilkoń (klasa I GA): wyróżnienie i I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"(opiekun: A. Andreczko)

11. Monika Baron (klasa II GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

12. Dominika Zoremba (klasa II GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

13. Martyna Lachowska (klasa II GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

14. Zuzanna Derska (klasa I GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

15. Karolina Kuliś (klasa II GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

16. Natalia Oleś (klasa I GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

17. Piotr Koczy (klasa I GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

18. Zofia Kibało (klasa I GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

19. Filip Madzia (klasa I GA): dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (opiekun: A. Andreczko)

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013:

Adam Rojek kl. III GA- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, II miejsce w konkursie "Eko- Rybnik"

Grzegorz Stroka kl. III GA- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Tomasz Budnicki kl. III GA- laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Maciej Małecki kl. III GA- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Martyna Lasota kl. III GA- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Joanna Walas kl. III GA- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Robert Szymański kl. III GA - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Jakub Miłowski kl. II GA- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Strony przedmiotowe