REKRUTACJA DO GIMNAZJUM

SEKRETARIAT I PIĘTRO

SKŁADANIE KOPII DOKUMENTÓW:

  • PIĄTEK 27 czerwca 2014 r. 9.00-15.30
  • PONIEDZIAŁEK 30 czerwca 2014 r. 9.00-15.30
  • WTOREK 1 lipca 2014 r. 9.00-15.00

3 LIPCA 2014 r. (czwartek) o godz. 15.00 ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do gimnazjum

SKŁADANIE ORYGINAŁÓW DOKUMENTÓW:

  • CZWARTEK 3 lipca 2014 r. 15.00-15.30
  • PIĄTEK 4 lipca 2014 r. 9.00-15.30
  • PONIEDZIAŁEK 7 lipca 2014 r. 9.00-15.00

8 LIPCA 2014 r. (wtorek) o godz. 15.00 ogłoszenie listy osób przyjętych do szkoły

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Eko- Planeta

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum zostali wyróżnieni w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko- Planeta. Są to:

Wojciech Machulec, Małgorzata Pałka z klasy 3 GA

Bartłomiej Wawrzyczek z klasy 2 GA

Weronika Wieczorek, Agnieszka Poniewiera, Karolina Kuliś, Daria Sobik, Dominika Zoremba i Monika Baron z klasy 1 GA

Serdecznie gratulujemy!

Wielki sukces Kuby!

Jakub Miłowski z klasy III GA zajął 3 miejsce w Polsce i tym samym został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko- Planeta". Konkurs przeprowadzany jest przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji konkursu, w czasie którego Kuba  reprezentował naszą szkołę.

kuba 

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć, nie tylko w dziedzinie ekologii!

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Miło nam poinformować, że laureatami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki zostali:

  • Karolina Słomka z klasy III GA
  • Cezary Marciniak z klasy III GA.

 

Finalistą został

  • Dawid Chadaj z klasy III GA


GRATULUJEMY SUKCESU !!!

Sukces w konkursie programistycznym

Karol Pander z klasy 3GA zajął III miejsce w konkursie "Najlepszy programista w ZST".

Gratulujemy sukcesu!

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Miło nam poinformować, że do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii zakwalifikowali się: Klara Szweda z klasy II GA oraz Jakub Miłowski z klasy III GA.


Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie! 

Strony przedmiotowe